Mały duży sukces karateczek ze Skolwina.

W ostatni weekend maja (29.05.2018) reprezentantki Skolwinawystartowały w Turnieju o Puchar Starosty Siedleckiego. Nasz MOK reprezentowały Milena Stefańska (14l.) i 260520187340 Adriana Bilińska (14l.) Po długiej podróży do Siedlec i odpoczynku ekipa udała się na halę sportową na poranne eliminacje. Te pozytywnie przebrnęła Adriana. Wylosowała ona za przeciwniczkę wyższą i cięższą bokserkę z Włocławka i po dwurundowej potyczce wygrała. Milena260520187338 trafiła na znacznie zwinniejszą i szybszą przedstawicielkę miejscową. Sprytna dziewczyna parę błyskawicznymi zwodami unikała wysokich kopnięć naszej Milenki, która uległa na punkty po dogrywce.

W rundzie finałowej Adriana postanowiła szybko zakończyć sprawę i z całej siły wybijała rywalce powietrze z płuc i obtłukiwała brzuch. Okazało się to skuteczne i po zaledwie 45 sekundach oponentka nie była w stanie kontynuować walki. Złoto dla Adrianki. I to na pierwszych zawodach w życiu. Brawo.

Gratulujemy obydwu zawodniczkom ich pierwszego startu na zawodach. Dziękujemy za wysiłek włożony w treningi, przygotowania i udział w zawodach. Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy dzieci i młodzież ze Skolwina do udziału w treningach sekcji samoobrony MOK Skolwin – poniedziałki, środy i piątki o 17:00.