Plan zajęć Domu Kultury „Klub Skolwin” 2018/19

 

Zapisy na poszczególne zajęcia prowadzą instruktorzy w podanych poniżej dniach i godzinach.


PONIEDZIAŁEK:


Klub malucha                                        godz. 15.30 – 19.30                sala 19

Kawiarenka internetowa              godz. 15.30 – 19.30                sala 19B

Kurs samoobrony (grupa 4 – 12 lat)    godz. 17.00 – 18.00    sala 35

Kurs samoobrony (grupa od 12 lat)     godz. 18.00 –  19.30     sala 35

Język Angielski

           Grupa I (roczniki) Spotkanie organizacyjne w poniedziałek                                                                                       godz 16.30 sala 24

          Grupa II (rocznik) 10 września o godzinie 16.30, sala 24

          Grupa III (klasa) Spotkanie organizacyjne w poniedziałek                

          Grupa IV (klasa) 10 września o godzinie 16.30, sala 24

 

WTOREK:      

Warsztaty muzyczne                  godz. 13.00 – 18.00      sala 13

Kawiarenka internetowa         godz. 15.30 – 19.30     sala 19B       

 Klub malucha                                  godz. 15.30 – 19.30     sala 19

 Koło ceramiczne – dzieci          godz. 16.00 – 18.00     sala 36

Koło ceramiczne – dorośli        godz. 18.00 – 20.00      sala 36

Koło taneczne (grupa przedszkolna 3 – 6 lat) 

godz. 15.00 – 15.45           sala 35 (Od 18 września)

Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6-10 i  początkująca) 

godz. 16.00 –  17.00           sala 35 (Od 18 września)         

Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat zaawansowana) 

godz. 17.15 – 18.45     sala 35 (Od 18 września)

Koło taneczne (grupa gimnazjalna) 

godz. 19.00 – 20.15           sala 35 (Od 18 września)

Koło teatralne           godz.16.00 – 18.00       sala 4 (Od 18 września)

Aerobik – fitness     godz. 20.15 – 21.15     sala 35 (Od 18 września)

 

ŚRODA                  

Warsztaty muzyczne                 godz. 13.00 – 18.00           sala 13

Klub malucha                                  godz. 15.30 – 19.30           sala 19

Kawiarenka internetowa        godz. 15.30 – 17.30           sala 19B

Kolorowy Skolwin – zajęcia plastyczne (grupa 5 – 6 lat)

godz. 14.30 – 15.15          sala  36

Kolorowy Skolwin – zajęcia plastyczne (grupa 6 – 9 lat)

godz. 15.45 – 17.00           sala 36

Kolorowy Skolwin – zajęcia plastyczne (grupa 9 – 12 lat)

godz. 17.30 – 19.00           sala 36                           

Studio witrażu                                                godz. 15.30 – 18.30           sala 31

Kurs samoobrony (grupa 4 – 12 lat)  godz. 17.00 – 18.30           sala 35

 

CZWARTEK

Studio witrażu II grupa       godz. 12.30 – 15.30            sala 31

Warsztaty muzyczne           godz. 13.00 – 18.00            sala 13

Klub malucha                             godz. 15.30 – 19.30           sala 19

Kawiarenka internetowa  godz. 15.30 – 19.30            sala 19B

Koło taneczne (grupa przedszkolna 3 – 6 lat)

godz. 15.00 – 15.45           sala 35         

Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6-10 lat i początkująca)

godz. 16.00 –  17.00           sala 35         

Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat i zaawansowana)

godz. 17.15 – 18.45           sala 35

Koło taneczne (grupa gimnazjalna)

godz. 19.00 – 20.15           sala 35                   

Aerobik – fitness                godz. 20.15 – 21.15           sala 35

 

PIĄTEK                                                                                                                                         
Kawiarenka internetowa                   
godz. 15.30 – 19.30           sala 19B

Warsztaty muzyczne                              godz. 13.00 – 18.00           sala 13

Klub malucha                                               godz. 15.30 – 19.30           sala 19

Kolorowy Skolwin – grupa SOSW Policka

godz. 15.30 – 17.00           sala 36

Kurs samoobrony (grupa od 12 lat)

godz. 17.00 – 18.30           sala 35

Arteterapia dla dorosłych  – W trakcie organizacji

 

SOBOTA                                                                                                                                                                                                                                                                                        Koło fotograficzne                                                                                                        godz. 10.00 – 14.00            sale 24/19B/36

 

*Warsztaty muzyczne – do wyboru: nauka śpiewu, gry na pianinie, gry na gitarze odbywają się indywidualnie w dniach i godzinach ustalonych z instruktorką.