Plan zajęć Domu Kultury „Klub Skolwin” 2019/2020

Zajęcia rozpoczynają się od 9 września 2019 r.

Zapisy na poszczególne zajęcia prowadzą instruktorzy w podanych poniżej dniach i godzinach.

 

Poniedziałek

  • Klub malucha — godz. 15:30–19:30 — sala 19
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Kurs samoobrony dla dzieci — godz. 17:00–18:30 — sala 35

Wtorek

  • Warsztaty muzyczne* — 13:00–18:00 — sala 13
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Klub malucha — godz. 15:30–19:30 — sala 19
  • Koło ceramiczne (dzieci) — godz. 16:00–18:00 — sala 36
  • Koło ceramiczne (dorośli) — godz. 18:00–20:00 — sala 36
  • Koło teatralne — godz. 16:00-19:00 — sala 4
  • Język angielski (grupa 0 / przedszkolna i wczesnoszkolna) — godz. 16:00-16:30 — sala 24
  • Język angielski (grupa 1 / szkolna) — godz. 16:35-17:20 — sala 24
  • Język angielski (grupa 2 / szkolna) — godz. 17:25-18:10 — sala 24
  • Koło taneczne (grupa przedszkolna 3–6 lat) — godz. 15:00–15:45 — sala 35 (pierwsze zajęcia: 17.09.2019)
  • Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6-10 lat i początkująca) — godz. 16:00–17:00 — sala 35 (pierwsze zajęcia: 17.09.2019)
  • Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat i zaawansowana) — godz. 17:15–18:45 — sala 35 (pierwsze zajęcia: 17.09.2019)
  • Koło taneczne (grupa gimnazjalna) — godz. 19:00–20:15 — sala 35 (pierwsze zajęcia 17.09.2019)
  • Aerobik / Fitness — godz. 20:15–21:15 — sala 35 (pierwsze zajęcia: 17.09.2019)

Środa

  • Warsztaty muzyczne* — godz. 13:00–18:00 — sala 13
  • Klub malucha — godz. 15:30–19:30 — sala 19
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–17:00 — sala 19B
  • Koło plastyczne (grupa 6–9 lat) — godz. 15:45–17:00 — sala 36
  • Koło plastyczne (grupa 9–12 lat) — godz. 17:30–19:00 — sala 36
  • Studio witrażu — godz. 16:30–19:30 — sala 31
  • Kurs samoobrony dla dzieci — godz. 17:00–18:30 — sala 35

Czwartek

  • Warsztaty muzyczne* — godz. 13:00–18:00 — sala 13
  • Klub malucha — godz. 15:30–19:30 — sala 19
  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Koło taneczne (grupa przedszkolna 3–6 lat) — godz. 15:00–15:45 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa wczesnoszkolna 6–10 lat i początkująca) — godz. 16:00–17:00 — sala 35
  • Koło taneczne (grupa szkolna 9-12 lat i zaawansowana) — godz. 17:15–18:45 — sala 35
  • Koło plastyczne (grupa 5–6 lat) — godz. 16:00–16:45 — sala 36
  • Koło plastyczne (grupa młodzieżowa 13+) — godz. 17:15–18:45 — sala 36
  • Koło taneczne (grupa gimnazjalna) — godz. 19:00–20:15 — sala 35
  • Aerobik / Fitness — godz. 20:15–21:15 — sala 35

Piątek

  • Kawiarenka internetowa — godz. 15:30–19:30 — sala 19B
  • Warsztaty muzyczne* — godz. 13:00–18:00 — sala 13
  • Klub malucha — godz. 15:30–19:30 — sala 19
  • Koło plastyczna (grupa SOSW Policka) — godz. 15:30–17:00 — sala  36

* Warsztaty muzycznedo wyboru: nauka śpiewu, gry na pianinie, gry na gitarze odbywają się indywidualnie w dniach i godzinach ustalonych z instruktorką.